Bu gün futbol üzrə Avropa Konfrans Liqasında II təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.
Fanat.Az günün oyunlarının siyahısını təqdim edir:
Avropa Konfrans Liqası
II təsnifat mərhələsinin cavab oyunları
29 iyul
17:00 Şaxtyor (Qazaxıstan) – Styaua (Rumıniya) 2:1; Penalti seriyası - 3:1
İlk oyun 0:1
18:00 Liepaya (Latviya) – ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - 0:0; pen- 1-3
İlk oyun 0:0
19:00 Tobol (Qıstazaxan) – Hayduk (Xorvatiya) - 4:1
İlk oyun 0:2
20:00 Vaduts (Lixtenşteyn) – Uypeşt (Macarıstan) - 1:3
İlk oyun 1:2
20:00 Birkirkara (Malta) – Olimpiya (Sloveniya) - 1:0; pen - 4:5
İlk oyun 0:1
20:00 Honka (Finlandiya) – Domjale (Sloveniya) - 0:1
İlk oyun 1:1
20:00 Dinamo (Brest, Belarus) – Viktoriya (Çexiya) - 1:2
İlk oyun 1:2
20:00 Keşlə (Azərbaycan) – Soçi (Rusiya) - 2:4
İlk oyun 0:3
20:00 Sumqayıt (Azərbaycan) – Çukariçki (Serbiya) - 0:2
İlk oyun 0:0
20:00 Vorskla (Ukrayna) – KuPS (Finlandiya) - 2:3
İlk oyun 2:2
20:00 Bodo Qlimt (Norveç) – Valyur (İslandiya) - 3:0
İlk oyun 3:0
20:30 Hakken (İsveç) – Aberdin (Şotlandiya) - 2:0
İlk oyun 1:5
20:30 Sepsi (Rumıniya) – Spartak (Trnava, Slovakiya) - 1:2
İlk oyun 0:0
20:30 Santa-Koloma (Andorra) – Hibernian (Şotlandiya) - 1:2
İlk oyun 0:3
20:30 Levadiya (Estoniya) – Dandalk (İrlandiya) - 1:2
İlk oyun 2:2
20:45 Jilina (Slovakiya) – Apollon (Kipr) - 2:2
İlk oyun 3:1
21:00 Torpedo (Belarus) – Kopenhagen (Danimarka) - 0:5
İlk oyun 1:4
21:00 Rusenborq (Norveç) – Hafnarfyordur (İslandiya) - 4:1
İlk oyun 2:0
21:00 Rakuv (Polşa) – Suduva (Litva) - 0:0; pen - 4:3
İlk oyun 0:0
21:00 Slovatsko (Çexiya) – Lokomotiv (Bolqarıstan) - 1:0; pen - 2:3
İlk oyun 0:1
21:00 Aşdod (İsrail) – Qarabağ (Azərbaycan) - 0:1
İlk oyun 0:0
21:00 Valerenqa (Norveç) – Gent (Belçika) - 2:0
İlk oyun 0:4
21:00 Orhus (Danimarka) – Larne (Şimali İrlandiya) - 1:1
İlk oyun 1:2
21:00 BATE (Belarus) – Dinamo (Batumi, Gürcüstan) - 1:4
İlk oyun 1:0
21:00 Milsami (Moldova) – Elfsborq (İsveç) - 0:5
İlk oyun 0:4
21:00 Sivasspor (Türkiyə) – Petrokub (Moldova) - 1:0
İlk oyun 1:0
21:00 Hapoel (Beer-Şeva, İsrail) – Arda (Bolqarıstan) - 4:0
İlk oyun 2:0
21:00 Makkabi (Hayfa, İsrail) – Dinamo (Tiflis, Gürcüstan) - 5:1
İlk oyun 2:1
21:15 TNS (Uels) – Jalgiris (Litva) - 5:1
İlk oyun 5:0
21:30 Breydablik (İslandiya) – Austriya (Vyana, Avstriya) -2:1
İlk oyun 1:1
21:30 Fola (Lüksemburq) – Şaxtyor (Belarus) - 1:0
İlk oyun 2:1
21:30 Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) – Sutyeska (Monteneqro) - 3:1
İlk oyun 0:0
22:00 Konnah (Uels) – Priştina (Kosovo) - 4:2
İlk oyun 1:4
22:00 Voyvodina (Serbiya) – Panevejis (Litva) - 1:0
İlk oyun 1:0
22:00 Partizani (Albaniya) – Bazel (İsveçrə) - 0:2
İlk oyun 0:3
22:00 Feyenoord (Niderland) – Drita (Kosovo) - 3:2
İlk oyun 0:0
22:00 Şlensk (Polşa) – Ararat (Ermənistan) -3:3
İlk oyun 4:2
22:00 AEK (Yunanıstan) – Velej (Bosniya və Herseqovina) - 1:0; pen - 2:3
İlk oyun 1:2
22:00 Riyeka (Xorvatiya) – Qzira Yunayted (Malta) - 1:0
İlk oyun 2:0
22:00 Puşkaş Akademiya (Macarıstan) – RFS (Latviya) - 0:2
İlk oyun 0:3
22:00 Borats (Bosniya və Herseqovina) – Linfild (Şimali İrlandiya) - 0:0
İlk oyun 0:4
22:00 Şkendiya (Şimali Makedoniya) – Riqa (Lavtiya) - 0:1
İlk oyun 0:2
22:30 Servett (İsveçrə) – Molde (Norveç) - 2:0
İlk oyun 0:3
22:30 Universitatya Krayova (Rumıniya) – Laçi (Albaniya) - 0:0
İlk oyun 0:1
22:30 Aris (Yunanıstan) – Astana (Qazaxıstan) - 2:0; Əlavə vaxt - 2:1
İlk oyun 0:2
22:45 Maribor (Sloveniya) – Hammarbü (İsveç) - 0:1
İlk oyun 1:3
22:45 Bohemians (İrlandiya) – Düdelanj (Lüksemburq) - 3:0
İlk oyun 1:0
22:45 Dunayska Streda (Slovakiya) – Partizan (Serbiya) - 0:2
İlk oyun 0:1
23:00 Osiyek (Xorvatiya) – Poqon (Polşa) - 1:0
İlk oyun 0:0
23:00 Vlajniya (Albaniya) – AEL (Kipr) - 0:1
İlk oyun 0:1
27 iyul
İnter Eskaldes (Andorra) – Teuta (Albaniya) 0:3 (ilk oyun 2:0)
Buduçnost (Monteneqro) – Torshavn (Farer adaları) 0:2 (0:4)
Hibernians (Malta) – Folqore (San Marino) 4:2 (3:1)