Bu gün Avropa Konfrans Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.
Fanat.Az xəbər verir ki, sonuncu oyun günündə daha 42 qarşılaşma baş tutacaq.
Azərbaycan təmsilçilərindən “Qəbələ” ilə “Neftçi” də ilk matçlarına bu gün çıxacaq. “Qəbələ” doğma meydanda Kipr “Omoniya”sını sınağa çəkəcəksə, “Neftçi” Bosniya və Herseqovinada “Jelezniçar”ın qonağı olacaq.
Avropa Konfrans Liqası
2-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyunları
27 iyul
19:00. “Alaşkert” (Ermənistan) - “Debretsen” (Macarıstan)
19:00. “Ararat” (Ermənistan) - “Aris” (Saloniki, Yunanıstan)
19:00. “İnter” (Andorra) - “Hibernian” (Şotlandiya)
19:00. “Ordabası” (Qazaxıstan) - “Legiya” (Polşa)
20:00. “Bodo Qlimt” (Norveç) - “Bohemians” (Çexiya)
20:00. “Qəbələ” (Azərbaycan) - “Omoniya” (Kipr)
21:00. APOEL (Nikosiya, Kipr) - “Voyvodina” (Serbiya)
21:00. “Auda” (Latviya) - “Spartak” (Trnava, Slovakiya)
21:00. ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - “Sepsi” (Rumıniya)
21:00. “Yurqorden” (İsveç) - “Lütsern” (İsveçrə)
21:00. “Ferentsvaroş” (Macarıstan) – “Şemrok Rovers” (İrlandiya)
21:00. “Qzira Yunayted” (Malta) - “Düdelanj” (Lüksemburq)
21:00. “Kalmar” (İsveç) - “Pünik” (Ermənistan)
21:00. “Keçkemet” (Macarıstan) - “Riqa” (Latviya)
21:00. “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) - “Drita” (Kosovo)
21:00. “Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan) - “Aktobe” (Qazaxıstan)
21:30. “Bazel” (İsveçrə) - “Tobol” (Qazaxıstan)
21:30. ÇFR (Rumıniya) - “Adana Dəmirspor” (Türkiyə)
21:30. “Differdanj” (Lüksemburq) - “Maribor” (Sloveniya)
21:30. “Farul” (Rumıniya) – “Urartu” (Ermənistan)
21:30. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Petrokub” (Moldova)
21:30. PAOK (Yunanıstan) - “Beytar” (İsrail)
21:30. “Vorskla” (Ukrayna) - “Dila” (Gürcüstan)
22:00. “B36 Torshavn” (Farer adaları) - “Haverforduest Kaunti” (Uels)
22:00. “Beşiktaş” (Türkiyə) - “Tirana” (Albaniya)
22:00. “Çelye” (Sloveniya) - “Vitoriya” (Portuqaliya)
22:00. “Brügge” (Belçika) - “Orhus” (Danimarka)
22:00. “Dukagini” (Kosovo) - “Riyeka” (Xorvatiya)
22:00. “Gent” (Belçika) - “Jilina” (Slovakiya)
22:00. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - “Panevejis” (Litva)
22:00. “Akureyri” (İslandiya) - “Dandolk” (İrlandiya)
22:00. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Zalaegerseq” (Macarıstan)
22:00. “Tvente” (Niderland) - “Hammarbü” (İsveç)
22:00. “Torpedo BelAZ” (Belarus) - AEK (Larnaka, Kipr)
22:30. “Austriya” (Avstriya) - “Borats” (Bosniya və Herseqovina)
22:30. “Lex” (Polşa) - “Kauno” (Litva)
22:45. “Derri Siti” (İrlandiya) - “KuPS” (Finlandiya)
22:45. “Linfild” (Şimali İrlandiya) - “Poqon” (Polşa)
23:00. “Kruzeyders” (Şimali İrlandiya) - “Rusenborq” (Norveç)
23:00. “Şkupi” (Şimali Makedoniya) - “Levski” (Bolqarıstan)
23:00. “Sutyeska” (Monteneqro) - “Santa Koloma” (Andorra)
23:00. “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - “Neftçi” (Azərbaycan)